CR102705F
MFR.Part #
CR102705F
JLCPCB Part #
C4152004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS