CR046732F
MFR.Part #
CR046732F
JLCPCB Part #
C4253619
Description
-55℃~+155℃ 500mW 67.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS