CR0418R2F
MFR.Part #
CR0418R2F
JLCPCB Part #
C4294710
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS