CR046733F
MFR.Part #
CR046733F
JLCPCB Part #
C4253843
Description
-55℃~+155℃ 500mW 673kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS