ERJ-T14LK681U
MFR.Part #
ERJ-T14LK681U
JLCPCB Part #
C20024262
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS