CR0218R2F
MFR.Part #
CR0218R2F
JLCPCB Part #
C3961151
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS