CR0410R2F
MFR.Part #
CR0410R2F
JLCPCB Part #
C4253878
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS