CR08153J
MFR.Part #
CR08153J
JLCPCB Part #
C4256642
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS