MLX91220KDF-ABF-050-TU
MFR.Part #
MLX91220KDF-ABF-050-TU
JLCPCB Part #
C7456892
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 40mV/A ±50A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS