MLX91221KDF-ABF-050-TU
MFR.Part #
MLX91221KDF-ABF-050-TU
JLCPCB Part #
C7454575
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 25mV/A 3.135V~3.465V ±50A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS