MLX91220KDC-ABR-020-TU
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-020-TU
JLCPCB Part #
C7451180
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 100mV/A 4.5V~5.5V ±20A SOIC-8 Current Sensors ROHS