ZX-PM2.54-1-7PWZ
MFR.Part #
ZX-PM2.54-1-7PWZ
JLCPCB Part #
C49326179
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 2.5mm 3.2mm 3A 7P Brass Gold Right Angle Side Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS