ZX-MX1.25-7PZZ
MFR.Part #
ZX-MX1.25-7PZZ
JLCPCB Part #
C19272392
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10.65mm 125V 1A 1x7P 3.3mm 4.6mm 7 7P Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS