ULR128M1AG1BRR
MFR.Part #
ULR128M1AG1BRR
JLCPCB Part #
C840167
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 1200uF 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS