EGT108M1HG35RR
MFR.Part #
EGT108M1HG35RR
JLCPCB Part #
C238345
Package
Plugin,D10xL35mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 10mm 35mm 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS