EGF227M1EF12CB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EGF227M1EF12CB
JLCPCB Part #
C726192
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-45℃~+105℃ 12mm 220uF 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS