ESK108M1EG20CB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ESK108M1EG20CB
JLCPCB Part #
C697494
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS