ULR337M1CF08RR
MFR.Part #
ULR337M1CF08RR
JLCPCB Part #
C840081
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS