EHP567M2WP45SZ
MFR.Part #
EHP567M2WP45SZ
JLCPCB Part #
C2903586
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 45mm 560uF 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS