ERD475M2GF12RR
MFR.Part #
ERD475M2GF12RR
JLCPCB Part #
C697504
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-45℃~+105℃ 12mm 3.5mm 4.7uF 400V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS