EHP277M2GO40SZ
MFR.Part #
EHP277M2GO40SZ
JLCPCB Part #
C238418
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS