ESK157M2AG20RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ESK157M2AG20RR
JLCPCB Part #
C238265
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 150uF 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS