EHP187M2WP25SZ4HP
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EHP187M2WP25SZ4HP
JLCPCB Part #
C51890347
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 450V 930mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS