EGF477M1CF12CB
MFR.Part #
EGF477M1CF12CB
JLCPCB Part #
C206140
Package
Plugin,8x12mm
Description
12mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 640mA@100kHz 8mm 插件,8x12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS