CMKD-0630A-2R2M
MFR.Part #
CMKD-0630A-2R2M
JLCPCB Part #
C373336
Package
SMD,7x6.6mm
Description
13.5mΩ 2.2uH 9.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS