CMKD-1040A-150M
MFR.Part #
CMKD-1040A-150M
JLCPCB Part #
C373340
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15uH 40mΩ 6.5A 7A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS