CMKD-1770A-2R2M
MFR.Part #
CMKD-1770A-2R2M
JLCPCB Part #
C473901
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
2.15mΩ 2.2uH 34A ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS