CMKD-1350A-4R7M
MFR.Part #
CMKD-1350A-4R7M
JLCPCB Part #
C373345
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
13A 4.7uH 8.2mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS