FSA0420-1R0MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
FSA0420-1R0MT
JLCPCB Part #
C28642339
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 27mΩ 6A 7A ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS