WCM4532F-2-901T20
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
WCM4532F-2-901T20
JLCPCB Part #
C49392594
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 2A 50V 70mΩ 900Ω SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS