WCM3225L-2-220TF
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
WCM3225L-2-220TF
JLCPCB Part #
C49304854
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 22uH@100kHz 250mA 500mΩ 500Ω@10MHz 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS