SLC03A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SLC03A-12
JLCPCB Part #
C6296979
Package
DIP,22.1x13.8mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 3W 81% 9V~18V DIP,22.1x13.8mm Power Module/Power Supply ROHS