DPRN01O-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DPRN01O-15
JLCPCB Part #
C6935062
Package
SIP,19.6x7.1mm
Description
15V 2 34mA 45.6V~52.8V 60W 63% SIP,19.6x7.1mm Power Module/Power Supply ROHS