DLC03A-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DLC03A-15
JLCPCB Part #
C7171907
Package
DIP,22.1x13.8mm
Description
100mA 15V 2 81% 9V~18V DIP,22.1x13.8mm Power Module/Power Supply ROHS