LDH-45B-500DA
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
LDH-45B-500DA
JLCPCB Part #
C17689912
Package
DIP-7
Description
-40℃~+70℃ 1 18V~32V 36V~86V 500mA Boost DALI Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS