DKM10E-15
MFR.Part #
DKM10E-15
JLCPCB Part #
C6934794
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 4.7V~9V 87% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS