DKM30G-12N
MFR.Part #
DKM30G-12N
JLCPCB Part #
C5673454
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.25A 12V 18V~75V 2 89% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS