RSDW60H-48
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
RSDW60H-48
JLCPCB Part #
C6283579
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 3kV 40V~160V 48V 60W 88.5% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS