NID30S24-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NID30S24-15
JLCPCB Part #
C7318913
Package
SIP,50.8x10.7mm
Description
1 15V 20V~53V 2A 96% SIP,50.8x10.7mm Switching power supply ROHS