SMF6.5CA-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF6.5CA-MS
JLCPCB Part #
C7473200
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 17.9A@10/1000us 200W@10/1000us 450uA 6.5V 7.98V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS