SMAFJ28A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAFJ28A-MS
JLCPCB Part #
C49331139
Description
-55℃~+175℃ 1uA 28V 34.4V 390pF 400W@10/1000us 45.4V 8.8A SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS