MS0603ESDA-12
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MS0603ESDA-12
JLCPCB Part #
C2830162
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 1pF 20uA 250V ESD IEC 61000-4-5 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS