UT6045N-3R3M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
UT6045N-3R3M
JLCPCB Part #
C962349
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.87A 6.75A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS