TM391717N-681
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
TM391717N-681
JLCPCB Part #
C2832059
Package
SMD-4P,9.5x6mm
Description
1.2A 100V 120mΩ 2 680uH@1kHz SMD-4P,9.5x6mm Common Mode Filters ROHS