CD106N-1R2M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
CD106N-1R2M
JLCPCB Part #
C2832090
Package
SMD,9.5x9.5mm
Description
1.2uH 10mΩ 13A ±20% SMD,9.5x9.5mm Power Inductors ROHS