SL1306N-470M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
SL1306N-470M
JLCPCB Part #
C2832075
Package
SMD,19x15.5mm
Description
4.5A 47uH 86mΩ ±20% SMD,19x15.5mm Power Inductors ROHS