RT100KP260A
MFR.Part #
RT100KP260A
JLCPCB Part #
C20471711
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 196A 260V 290.4V 512V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS