5.0SMLJ14CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ14CA
JLCPCB Part #
C20288590
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 216A 23.2V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS