30KPA400A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
30KPA400A
JLCPCB Part #
C20471142
Description
-55℃~+175℃ 10uA 30kW@10/1000us 400V 444V 46A@10/1000us 644V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS