5.0SMLJ7.5A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ7.5A
JLCPCB Part #
C20288597
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 150uA 387.7A@10/1000us 5kW@10/1000us 7.5V 9.21V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS